Zdrowie i uroda wprost z Twego wnętrza – refleksologia i terapie estetyczne Sorensensistem

Sala B

Na warsztatach zapoznamy się i poczujemy na samych sobie moc oryginalnej metody refleksologii i naturalnych japońskich terapii estetycznych sorensensistemTM stworzonych przez Lone Sorensen i jej instytut.

Szczególnie ciekawe będzie poznanie sposobu oddziaływania na strefy neuro-odruchowe twarzy połączone z mózgiem.

Nauczymy się również kilku procedur japońskiego autoliftingu, które można wykonywać samodzielnie przed lustrem

Instytut Lone Sorensen to ponad 40 lat oryginalnej terapii neuro-odruchowej twarzy, stóp i rąk oraz japońskich terapii estetycznych; zabiegi i kursy zawodowe najwyższej światowej jakości znane na wszystkich kontynentach;  metoda opatentowana w kilkudziesięciu państwach; możliwość przystąpienia do stowarzyszenia refleksologów Global Reflexology Network Face-Foot-Hand; od 2011 r. również w Polsce najwyższej jakości szkolenia z refleksologii twarzy: najnowsze materiały szkoleniowe, rzetelna wiedza, bezbłędna technika i doświadczenie terapeutyczne; możliwość uzupełnienia wiedzy i korygowania techniki dla absolwentów wcześniejszych kursów, by ich umiejętności były zgodne z oryginalną metodą Lone Sorensen.

Nasze motto to: „Zdrowie i uroda wprost z Twego wnętrza”, które oddaje specyfikę metody, gdzie efekty estetyczne i terapeutyczne uzyskujemy poprzez stosowanie  refleksologii oraz głęboko stymulujących japońskich i tybetańskich technik, i rytuałów masażu twarzy, szyi i całego ciała. Estetyczne techniki masażu głęboko liftingującego zawsze poprzedzone są stymulacją stref neuro-odruchowych i punktów energetycznych, wprowadzających organizm w stan homeostazy, co automatycznie przekłada się na poprawę biochemicznych parametrów pracy wszystkich organów i systemów witalnych. Dzięki temu procesy we wszystkich komórkach organizmu, w tym w komórkach skóry, mięśni, oczu, włosów, czy paznokci są bardziej efektywne. Komórki są lepiej odżywiane, oczyszczane i mają więcej energii, dzięki czemu lepiej funkcjonują. Poprawia się ich wygląd.

Warsztat