Anna Jurewicz-Sawa

Anna Jurewicz-Sawa

Sorensensistem

Jestem instruktorką oraz terapeutką, związaną z sorensensistemTM, metodą refleksologii stworzoną przez Dunkę, Lone Sorensen.
Od prawie 20 lat kroczę ścieżką jogi, jestem weganką. Żyję w związku z naturą.
Jestem absolwentką Podyplomowego Studium Coachingu na Uniwersytecie SWPS po 300 godzinach zajęć, a także certyfikowaną Theta healer.
Studiowałam filologię polską oraz logopedię. Dokształcam się m.in. w Personnel Training Institute, gdzie ukończyłam ‘Szkołę Przewodnika Talentów’. Uczestniczyłam w kilku treningach interpersonalnych. Wciąż się szkolę i rozwijam.
Od kiedy pamiętam współpracuję z ludźmi i to ludzie są dla mnie źródłem moich zawodowych i życiowych inspiracji.
Fascynuje mnie człowiek jako element natury, jego naturalna moc samoregeneracji, dążenia do zmiany, samopoznania, do osiągania równowagi i szczęścia.
Uważam, że kluczową umiejętnością człowieka, który pragnie się rozwijać jest świadome operowanie intelektem, emocjami i ciałem. Wierzę w wytrwałość, miłość, pracę, refleksję i uważność. Wierzę, że każdy z nas ma własną unikalną ścieżkę, którą może zobaczyć, świadomie ją modyfikować i szczęśliwie nią podążać.

Zdrowie i uroda wprost z Twego wnętrza – refleksologia i terapie estetyczne Sorensensistem

Sala A

Na wykładzie zaprezentujemy oryginalną metodę refleksologii i naturalnych japońskich terapii estetycznych sorensensistemTM stworzonych przez Lone Sorensen i jej instytut. Instytut Lone Sorensen to ponad 40 lat oryginalnej terapii neuro-odruchowej twarzy, stóp i rąk oraz japońskich terapii estetycznych; zabiegi i kursy zawodowe najwyższej światowej jakości znane na wszystkich kontynentach;  metoda opatentowana w kilkudziesięciu państwach; możliwość przystąpienia […]

Wyklad
READ MORE

Zdrowie i uroda wprost z Twego wnętrza – refleksologia i terapie estetyczne Sorensensistem

Sala B

Na warsztatach zapoznamy się i poczujemy na samych sobie moc oryginalnej metody refleksologii i naturalnych japońskich terapii estetycznych sorensensistemTM stworzonych przez Lone Sorensen i jej instytut. Szczególnie ciekawe będzie poznanie sposobu oddziaływania na strefy neuro-odruchowe twarzy połączone z mózgiem. Nauczymy się również kilku procedur japońskiego autoliftingu, które można wykonywać samodzielnie przed lustrem Instytut Lone Sorensen […]

Warsztat
READ MORE