Jarosław Sawa

Jarosław Sawa

Japoński Lifting Twarzy

Dyplomowany terapeuta i instruktor sorensensistemTM.

Z powodzeniem prowadzi zabiegi terapeutyczne i estetyczne oryginalną metodą stworzoną przez Lone Sorensen, której podstawą jest oddziaływanie na wszystkie organy i systemy witalne organizmu, bazujące na sygnałach wysyłanych przez Centralny Układ Neurologiczny do stref neuro-odruchowych twarzy, dłoni i stóp.
Dobroczynnej mocy tej metody doświadczył na samym sobie, kiedy po kilkumiesięcznym unieruchomieniu spowodowanym przepukliną jądra miażdżystego kręgosłupa, odzyskał sprawność motoryczną dzięki Tempranie-sorensensistemTM  .

Jako instruktor popularyzuje metodę Lone Sorensen  prowadząc kursy grupowe i indywidualne sorensensistemTM dla przyszłych terapeutów. Organizuje również kursy rodzinne w ramach wsparcia członków rodzin w terapii ich bliskich przechodzących okres chorób.

Zdrowie i uroda wprost z Twego wnętrza – refleksologia i terapie estetyczne Sorensensistem

Sala A

Na wykładzie zaprezentujemy oryginalną metodę refleksologii i naturalnych japońskich terapii estetycznych sorensensistemTM stworzonych przez Lone Sorensen i jej instytut. Instytut Lone Sorensen to ponad 40 lat oryginalnej terapii neuro-odruchowej twarzy, stóp i rąk oraz japońskich terapii estetycznych; zabiegi i kursy zawodowe najwyższej światowej jakości znane na wszystkich kontynentach;  metoda opatentowana w kilkudziesięciu państwach; możliwość przystąpienia […]

Wyklad
READ MORE

Zdrowie i uroda wprost z Twego wnętrza – refleksologia i terapie estetyczne Sorensensistem

Sala B

Na warsztatach zapoznamy się i poczujemy na samych sobie moc oryginalnej metody refleksologii i naturalnych japońskich terapii estetycznych sorensensistemTM stworzonych przez Lone Sorensen i jej instytut. Szczególnie ciekawe będzie poznanie sposobu oddziaływania na strefy neuro-odruchowe twarzy połączone z mózgiem. Nauczymy się również kilku procedur japońskiego autoliftingu, które można wykonywać samodzielnie przed lustrem Instytut Lone Sorensen […]

Warsztat
READ MORE