Katarzyna Bartoszewicz

Katarzyna Bartoszewicz

Masaż Gua Sha

z wykształcenia magister pielęgniarstwa. Już w trakcie studiów zainteresowała się Medycyną Chińską, która w trakcie 10 lat nauki, pogłębiła jej wiedzę na temat funkcjonowania ciała, możliwości leczenia i samoregulacji. Zafascynowana ciałem i jego mądrością. Wielokrotnie asystowała podczas warsztatów Rozbrajania Ciała oraz Rivers of Love, który jest jej ulubionym masażem, bazującym na meridianologii.

Twórczyni KosMoc – przestrzeni, która łączy taniec, astrologię i przyjemność. Czaruje głosem, przypomina jak przyjemnie jest być człowiekiem, współtworzy Fundację Ogród Kreacji.

Warsztat Masażu Gua Sha

Sala C

Nazwa GUA SHA pochodzi od dwóch chińskich słów oznaczających „skrobać” (gua) oraz „czerwona wysypka” (sha), które w dużym przybliżeniu oddają sposób przeprowadzenia zabiegu. Jest to technika terapeutyczna polegająca na działaniu z zewnątrz na skórę. Wymaga natłuszczenia skóry, a następnie użycia specjalnego narzędzia wykonanego z rogu, plastiku, jadeitu lub drewna. Skórę masuje się w taki sposób, aby wywołać zaczerwienienie (sha), […]

Warsztat
READ MORE