dr n. k.f. Łukasz Czubaszewski

dr n. k.f. Łukasz Czubaszewski

Masaż Tkanek Głębokich

dr Nauk o Kulturze Fizycznej, Fizjoterapeuta, Osteopata
Fizjoterapeuta, osteopata, nauczyciel Masażu Tkanek Głębokich rekomendowany przez Arta Riggsa.

Od 17 lat pracuje zawodowo koncentrując się na pomocy pacjentom bólowym. Współpracuje z wieloma drużynami różnych dyscyplin sportowych w tym klubów ligowych z wielkopolski, amatorskich klubów sportowych i reprezentacji kraju. Prowadzi Centrum Fizjoterapii i Osteopatii w Poznaniu.

Rozwija swoją wiedzę i zainteresowania w obszarach terapii podczas licznych szkoleń specjalistycznych, konferencji i kongresów naukowych.

Jeśli chciałby coś więcej to tu jest znacznie obszerniejszy opis:
lukaszczubaszewski.pl/o-mnie/

Masaż tkanek głębokich w dysfunkcjach stawu skroniowo – żuchwowego

Sala A

Na wykładzie omówione zostaną problemy oraz dolegliwości związane z dysfunkcjami stawu skroniowo-żuchwowego. Przedstawiona zostanie prawidłowa i nieprawidłowa mechanika kompleksu skroniowo-żuchwowego. Opisane zostaną najczęściej spotykane przypadki kliniczne takie jak bruksizm, Napięciowe bóle głowy, wady zgryzu czy uczucie” klikania” w stawie. Omówiony zostanie mechanizm generowania dysfunkcji przeniesionych jp wady postawy czy bóle szyi.

Wyklad
READ MORE

Diagnostyka i propozycje pracy w dysfunkcjach stawu skroniowo – żuchwowego

Sala B

Uczestnicy nauczą się oceniać i weryfikować dysfunkcje omawianej okolicy. Zaprezentowane zostaną specyficzne testy ruchomości stawów oraz globalne testy dotyczące wpływy na inne układy organizmu. Przedstawiona zostanie ocena tkanek miękkich w obrąbie stawów. Uczestnicy poznają techniki normalizacji napięć w obrębie stawu i będą mogli obejrzeć pokaz zabiegu terapeutycznego.

Warsztat
READ MORE