Magdalena Sroka

Magdalena Sroka

Meridianowy masaż bańka chińską

Pasjonatka akupunktury z zapleczem fizjoterapeuty. W swojej pracy łączę oba nurty wykształcenia, celem efektywnej pracy z pacjentem. Dążę do prostych i skutecznych rozwiązań. W medycynie chińskiej fascynuje mnie połączenie praktycznych zastosowań z głębią wielowiekowej nauki. Jestem trenerką chińskiego masażu bańką, chińskiego masażu kosmetycznego i akupunktury kosmetycznej.  W gabinecie pracuję w szerokim spektrum zaburzeń, od ortopedii do problemów psychoemocjonalnych.

Lubię dzielić się moją wiedzą z osobami ciekawymi świata.

Punkty akupunkturowe przydatne w pracy masażysty

Sala A

Wykład poświęcony specyficznym punktom akupunkturowym, które można stymulować manualnie, a które są przydatne w pracy masażysty. Podczas wykładu poznamy punkty, ich wpływ na ciało, lokalizację, poćwiczymy pracę manualną z punktem, aby móc wzbogacić swój repertuar pracy z klientem.

Wyklad
READ MORE

Prosty masaż meridianowy pleców bańką chińską

Sala C

Warsztat bardzo pomocny w codziennej pracy masażysty, obejmuje naukę przyjemnej pracy z bańką oraz schemat pracy na plecach, który wykorzystuje fizjologię meridianów tak, by w krótkim czasie uzyskać zrelaksowane plecy. Z perspektywy masażysty jest to narzędzie które pozwala pracować z klientem skutecznie, jednocześnie oszczędzając nasze ręce.

Warsztat
READ MORE